İletişim
Yahya Çavuş Köyü No : 4 Ezine/ÇANAKKALE

İletişim Hattı
Tel : 0-286-212 01 19
bademco@gmail.com
 

Hakkımızda

Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup ceviz ve badem fidan üretimi , meyve bahçeleri ve sulama sistemleri tesis projelendirme ve uygulaması ile kurulu bahçelerin yönetim ve bakımlarını yapmaktadır.

Farm-Drive bu kurulu bahçelerin yönetimi ve bakımı ile ilgili stok , planlama , yapılan işler ve bütçe kontrolü ile ilgili kayıtların tutulması işlerinin bir arada yapılmasını sağlayan ve internet üzerinden çalışan bir programdır. İnternet olan herhangi bir yerden programa ulaşabilir , örneğin arazide çalışma sırasında Ipad veya notebook benzeri bilgisayarlar ile girişleri ve notları görmek mümkün olabilmektedir. Ayrıca tarım profesyonelleri ve bahçıvanlar için birçok bahçeyi sisteme ekleyebilir ve tümünü tek seferde görebilme imkanına sahip olabilirler.

Programın teknik servis ve telefon yardımı ile ilgili Hipotenüs Yazılım Ltd. Şti. tarafından kurumsal olarak destek verilmektedir. Kullanımı çok olan program için istenildiğinde uzaktan veya birebir tek günlük eğitim verilmekte ve yeterli olmaktadır.

Demo versiyonlarımız firmamızdan talebiniz doğrultusunda 20 günlük deneme ürünü olarak verilmektedir.

İletişim :
Barbaros Mah. Reşat Tabak Cad. Göksu Sok. No : 48/B Troia Palace D. 8 ÇANAKKALE
Tel : 0-286-212 01 19 Gsm : 0-541-464 17 17
 
Email : bademco@gmail.com