İletişim
Yahya Çavuş Köyü No : 4 Ezine/ÇANAKKALE

İletişim Hattı
Tel : 0-286-212 01 19
bademco@gmail.com
 

Farm Drive Nedir ?

Farm Drive bağını bahçeni kur ve yönet fikrinden doğmuştur. Bahçenizi kurdunuz , iş programları ,stoklar , geçmişte yapılan işler , raporlar vs. Hepsini bir araya toplamak bazen saatler alabiliyor. Oysa Farm Drive sayesinde üstte saydıklarımızı bir arada görmek mümkün. Hem de bilgisayarınız yanınızda
olmadan. Arazide , bahçede iken bile Ipad , cep telefonundan giriş yapmak ve görmek mümkün olabiliyor.

Bağcılık ve meyvecilik alanında yatırım yapan kişiler bahçe yöneticilerinin program ve yaptıkları işleri ve notlarını izleyebiliyorlar. Böylece telefon , mail trafiği olmuyor ve zamanlarını iyi yönetebiliyorlar.

Ayrıca anlaşmalı olduğumuz meyvecilik ve bağ konusunda uzman kişilerce istenildiğinde bakım programı oluşturulabiliyor ve takip edilebiliyor. Örneğin Üzüm bağı kurdunuz ve bağcılık ile ilgili hiç bir fikriniz yok , bizi arıyorsunuz ve anlaşmalı uzman kişi tarafından programınız oluşturuluyor. Sezon içinde bahçe ile ilgili tüm notlar kaydediliyor ve herhangi bir hastalık ve zararlı durumunda gerekli çözümler size sunuluyor. Böylece bahçenizi en iyi şekilde yönetme şansına sahip oluyorsunuz.